Объявление Продам универсала Mercedes-Benz E-Klass с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Mercedes-Benz
E-Klass
универсал
2017
2016-10-31
164 860 км
570 кг
1 880 кг
2 450 кг
5 сент. 2024 г.
7217619
2024-09-04 14:11
2024-09-09 20:37
5 м × 1,907 м × 1,494 м
194 л.с. (143 кВт)
газ
Навигация:
2025-04-30
серебристый, металлик
Stenskott vindruta i och utanför synfält. Flertal stenskott och repor. Fåtal lackskador och bucklor/dörruppslag.
Spår av pälsdjur. Inredningsdetalj, trasig. Klädsel smutsig. Klädsel förardörr, skadad.
Previous owners: 3
License number: YHA234
Manufacture month: lokakuu 2016
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 4921, 7212 och 8751 mil. Senast utförd 2020-09-21
Service book: Electronic
Finish: Metallic
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 1 050 kg
CO2-emission (diesel): 109 g/km
Tax weight: 1 880 kg
färg: Silver
E 220 d Kombi S213
2017
Aktiv parkeringshjälp
Antispinn
Assistanssystem
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Rattväxel/paddlar
start/stop-function
360 kamera
PercentIconNO deductible VAT