Объявление Продам седан Tesla Model 3 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/16
Tesla
Model 3
седан
2020
2020-03-05
122 630 км
325 кг
1 980 кг
2 305 кг
более 1 месяца
7211096
2024-07-29 16:37
2024-08-04 20:23
4,694 м × 1,85 м × 1,443 м
электро
Навигация:
Полный привод:
2024-12-31
черный
Spår efter tidigare dekor. Fåtal rostangrepp. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor. Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer. Vindruta sliten.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Ena nyckel. skadad.
Previous owners: 1
License number: GYB70F
Manufacture month: jaanuar 2020
Service history: Ej tillgängligt för denna bilmodell, kontakta märkesverkstad för info
Service book: Electronic
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 195 kg
Tax weight: 1 980 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
Deductible VAT: Yes
Model 3 Long Range Dual Motor AWD
2020
Assistanssystem
Avtagbar dragkrok
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
LED-strålkastare
Panoramatak
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car