Объявление Продам седан Tesla Model 3 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/17
Tesla
Model 3
седан
2019
2019-06-04
60 870 км
391 кг
1 789 кг
2 180 кг
13 сент. 2024 г.
7209589
2024-09-05 12:38
2024-09-22 19:42
4,694 м × 1,85 м × 1,443 м
306 л.с. (225 кВт)
бензин
Навигация:
2025-02-28
черный
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador/rostangrepp. Stenskott vindruta.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 2
License number: WJD70R
Manufacture month: huhtikuu 2019
Service history: Servad vid mil
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 320 kg
Tax weight: 1 780 kg
Model 3 Long Range RWD
2019
Antispinn
Auto hold
Elstol med minnesfunktion förarplats
LED-strålkastare
Panoramatak
Sätesvärme bak
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car