Объявление Продам внедорожник Volkswagen T-Roc с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Volkswagen
T-Roc
внедорожник
2022
2022-01-17
27 930 км
475 кг
1 595 кг
2 070 кг
более 1 месяца
7214080
2024-08-21 14:59
2024-08-26 20:41
4,24 м × 1,819 м × 1,552 м
TDI 4MOTION
150 л.с. (110 кВт)
газ
Объем:
2 000 см³
Полный привод:
2025-01-31
белый
Spår efter tidigare dekor, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Spår av tidigare utrustning
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Missljud styrning.
Previous owners: 1
License number: DUY56M
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 822, 1518 och 2416 mil. Senast utförd 2024-04-10
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Textile
Collision warranty: 2025-01-16 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 8975 SEK
Max pull weight: 1 430 kg
CO2-emission (diesel): 123 g/km
Tax weight: 1 590 kg
Max trailer weight: 1 700 kg
Deductible VAT: Yes
2022
Assistanssystem
Auto hold
start/stop-function
PercentIconDeductible VAT