Объявление Продам универсала Škoda Skoda Octavia с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/13
Škoda
Skoda Octavia
универсал
2022
2022-11-02
156 270 км
438 кг
1 522 кг
1 960 кг
более 1 месяца
7217787
2024-09-12 11:34
2024-09-17 19:23
4,748 м × 1,829 м × 1,479 м
116 л.с. (85 кВт)
газ
Подогрев топлива:
2025-11-30
белый
Dekorlist vänster fram skadad. Ytrost vänster tröskel, Fåtal lackskador, Några stenskott, dörruppslag och repor. Spår efter tidigare dekor.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Inredningsdetalj skadad.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Service inom kort, Missljud bakvagn ej lokaliserat. Fälglåsnyckel, saknas.
Previous owners: 1
License number: DUE956
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2535, 4546, 6908, 9194, 11000, 11680 och 13791 mil. Senast utförd 2024-03-06
Service book: Electronic
Number of keys: 1
Finish: Solid
Textile: Textile
Collision warranty: 2025-11-01 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 6806 SEK
Max pull weight: 1 540 kg
CO2-emission (diesel): 102 g/km
Tax weight: 1 520 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
Deductible VAT: Yes
tillverkare: Skoda
2.0 TDI Combi
2022
Auto hold
Eldriven baklucka
Infällbar dragkrok
LED-strålkastare
PercentIconDeductible VAT