Объявление Продам универсала Volvo V90 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Volvo
V90
универсал
2018
2017-12-28
102 930 км
449 кг
1 851 кг
2 300 кг
29 авг. 2024 г.
7215137
2024-08-28 17:03
2024-09-02 20:58
Количество дверей:
5
4,936 м × 1,879 м × 1,442 м
190 л.с. (140 кВт)
электро
Расход топлива:
6,9 л/100км
PTO:
2025-09-30
черный, металлик
Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
EXTERIOR:
1 däck på bilen har för litet mönsterdjup. Flertal lackskador, stenskott och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Drivknutsdamask skadad HF, Fälglåsnyckel, saknas.
Previous owners: 4
License number: ZCL156
Manufacture month: detsember 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 2055, 4594, 6176, 7589, 8715, 10248 senast 2024-08-06
Service book: Yes
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 1350 SEK
Max pull weight: 1 200 kg
CO2-emission (petrol): 156 g/km
Tax weight: 1 850 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
T4
2018
Assistanssystem
Auto hold
Eldriven baklucka
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Rattvärme
start/stop-function
PercentIconNO deductible VAT