Объявление Продам универсала Volvo V60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/16
Volvo
V60
универсал
2021
2021-05-07
66470 км
419 кг
2131 кг
2550 кг
Швеция Gothenburg
20 июн. 2024 г.
7208920
2024-07-02 18:00
2024-07-07 19:32
4.761 м × 1.85 м × 1.421 м
253 л.с. (186 кВт)
электро
Навигация:
Подогрев топлива:
Полный привод:
2026-05-31
белый
Fåtal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 1
License number: BBU63T
Service history: Service utförd vid följande mil: 3850, 5902 senast 2024-01-18
Service book: Loose papers
Finish: Solid
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 950 kg
Tax weight: 2 130 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
T6 AWD Twin Engine
2021
Electric/Petrol
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Rattvärme
Öppningsbart panoramatak
Teknikpaket
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car