Объявление Продам универсала Volvo V50 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Volvo
V50
универсал
2008
2008-03-17
237 290 км
500 кг
1 520 кг
2 020 кг
2 сент. 2024 г.
7214834
2024-09-05 14:24
2024-09-10 21:52
4,65 м × 1,77 м × 1,46 м
180 л.с. (132 кВт)
газ
механика
CD
2025-05-31
зеленый
Bromsbelägg fram och bak slitna. Vibrerar vid inbromsning.
EXTERIOR:
Fåtal lackskador, bucklor, dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp. Flertal stenskott.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Spricka vindruta utanför synfält. Stötdämpare bak vänster/höger slut. Fjädring skadad, Missljud bakvagn ej lokaliserat.
Previous owners: 2
License number: EBD230
Manufacture month: tammikuu 2008
Service history: Service utförd vid följande mil: 2683, 3727, 4780, 6848, 8521, 10235, 12231, 14102, 15895, 17445, 19149, 20188, 21274, 22385, 23593 senast 2024-02-29. Kamrem utförd vid (mil):: 15895 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2018-01-25
Service book: Yes
Finish: Metallic
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 3970 SEK
Max pull weight: 1 480 kg
CO2-emission (diesel): 166 g/km
Tax weight: 1 520 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
D5
2008
Antispinn
Avtagbar dragkrok
Elstol förarplats
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VAT