Объявление Продам универсала Volvo V50 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Volvo
V50
универсал
2011
2011-04-08
283 230 км
406 кг
1 614 кг
2 020 кг
более 1 месяца
7209067
2024-07-23 17:49
2024-07-28 21:42
4,522 м × 1,77 м × 1,457 м
150 л.с. (110 кВт)
газ
механика
CD
Подогрев топлива:
2025-06-30
черный
Bromsbelägg fram, slitna. Dånande ljud från framvagnen.
EXTERIOR:
Skada på stötfångaren bak, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor, repor och lackskador, Flertal rostangrepp. Alla extra fälgar är skrapade. Fjäder höger fram av. Vibrationer känns i bilen vid högre hastighet.
Klädsel skadad, fram. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Klädsel skadad bak. Insynsskydd, skadat.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat.Pysande ljud från motorutrymmet.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Ratt står snett. Vibrationer i framvagn. Strålkastarfel serv erfordras varningslampa lyser.
Previous owners: 5
License number: JTG349
Manufacture month: luty 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 2337, 5236, 8134, 11366, 14435, 17055, 19060, 20184, 21885, 22749, 24409, 25858, 27166, 28103 senast 2024-05-17. Kamrem utförd vid (mil): 20184 Datum Kamremsbyte: 2018-09-25
Service book: Yes
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 2302 SEK
Max pull weight: 1 480 kg
CO2-emission (diesel): 134 g/km
Tax weight: 1 610 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
D3
2011
Lastskydd/lastnät
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VAT