Объявление Продам универсала Volkswagen Transporter с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/14
Volkswagen
Transporter
универсал
2017
2017-08-23
153 390 км
795 кг
2 405 кг
3 200 кг
27 авг. 2024 г.
7216455
2024-08-26 12:49
2024-08-28 21:01
5,304 м × 1,904 м × 2,22 м
Кузов
Фаркоп:
150 л.с. (110 кВт)
газ
механика
CD
Подогрев топлива:
Полный привод:
2025-07-31
белый
Ytrost tak, Dekorlist vänster fram skadad. Karosskada höger bakskärm, Skada baklucka. Övre bromsljus skada. Spår efter tidigare dekor, Flertal rostangrepp, lackskador, bucklor, stenskott och repor. Underkörningsskydd i aluminium
Dålig lukt i bilen. Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 1
License number: DZF547
Manufacture month: huhtikuu 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 2015, 6070, 10600, 12742, 13987 senast 2023-12-04
Service book: Yes
Number of keys: 3
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 4283 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 172 g/km
Tax weight: 2 400 kg
Max trailer weight: 2 500 kg
Deductible VAT: Yes
Kombi T6 2.0 TDI BMT Skåp 4MOTION
2017
Antispinn
AUX-ingång
Motorvärmare
start/stop-function
PercentIconDeductible VAT