Объявление Продам универсала Volkswagen Passat Variant 1.9 TDi 4Motion с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/40
Volkswagen
Passat Variant 1.9 TDi 4Motion
универсал
2004
2004-08-27
2 160 кг
Швеция Karlstad6609 км от вас
11 сент. 2024 г.
2136520
2024-09-18 10:01
Длина - 4,8 м, ширина - 1,75 м
131 л.с. (96 кВт)
дизель
Центральный замок:
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha okända och fler fel än vad som känns tillKända anmärkningar och fel:Mätarställning är okänt då objektet inte går att starta.
Dåligt batteri.
Diverse skador.
Rost, repor, bulor och skav finns.Service:Service har inte genomförts de senaste 12 månadernaServicebok:Nej
Dragkrok: Kula
Däckdimension: 195/65R15
Fordonsstatus: Avställd, fordonsskatt tillkommer vid påställning
Körförbud: Ja, 2023-04-12
Senaste godkända besiktning: 20210329
Besiktigad till och med: 20230331
Föreläggande t o m: 20230411
Årsskatt: 645 kr
Årsskatt betald t o m: 20231130
Registrerad hos Transportstyrelsen
Vinterdäck
Finns bara 1 nyckel
Elhissar
AC/Klimatanläggning Funkar ej