Объявление Продам универсала Mitsubishi L200 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Mitsubishi
L200
универсал
2018
2018-08-06
254 370 км
885 кг
2 025 кг
2 910 кг
26 авг. 2024 г.
7214868
2024-08-23 15:13
2024-08-28 20:16
5,205 м × 1,815 м × 1,775 м
Кузов
Фаркоп:
181 л.с. (133 кВт)
газ
Подогрев топлива:
Полный привод:
2025-07-31
белый
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
EXTERIOR:
Fåtal rostangrepp och lackskador. Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor, Spricka i bakljus höger sida.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj, trasig. Trasiga inredningsdetaljer.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
AC kyler dåligt, AC missljud, Backkamera visar dålig bild
Previous owners: 2
License number: CUZ977
Manufacture month: luty 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 2061, 4322, 6376, 8477, 10228, 12098, 14114, 16237, 18083, 20037, 22123, 24208 senast 2024-03-04
Service book: Yes
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 5129 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 196 g/km
Tax weight: 2 910 kg
Max trailer weight: 3 100 kg
Deductible VAT: Yes
2.4 DI-D
2018
Elstol förarplats
Xenon-ljus
PercentIconDeductible VAT