Объявление Продам универсала Ford Focus с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Ford
Focus
универсал
2014
2014-03-31
108 250 км
584 кг
1 316 кг
1 900 кг
более 1 месяца
7213504
2024-07-24 16:25
2024-07-29 19:17
4,606 м × 1,823 м × 1,505 м
Кузов
Фаркоп:
125 л.с. (92 кВт)
электро
механика
CD
PTO:
2025-08-31
голубой
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas
EXTERIOR:
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal rostangrepp.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Klädsel smutsig fram.
Previous owners: 1
License number: BEK028
Manufacture month: helmikuu 2014
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1135, 2460, 3415, 4204, 5128, 6348, 7021, 8395, 9535, 10629 och 10629 mil. Senast utförd 2024-03-11. Finns info om kamrem: Ja Datum Kamremsbyte: 2024-03-27
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 492 SEK
Max pull weight: 1 600 kg
CO2-emission (petrol): 117 g/km
Tax weight: 1 310 kg
Max trailer weight: 1 200 kg
1.0 EcoBoost Kombi
2014
AUX-ingång
Eluppvärmd vindruta
Lastskydd/lastnät
Motorvärmare
start/stop-function
PercentIconNO deductible VAT