Объявление Продам универсала Ford Fiesta с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/11
Ford
Fiesta
универсал
2018
2018-01-08
191 760 км
459 кг
1 211 кг
1 670 кг
21 авг. 2024 г.
7215537
2024-08-28 17:02
2024-09-02 19:06
4,068 м × 1,756 м × 1,498 м
100 л.с. (73.5 кВт)
электро
механика
Навигация:
PTO:
2025-02-28
белый
Några stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal lackskador.
Innertak, smutsigt. Insynsskydd går ej att montera, trasigt.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Kurvljus höger urfunktion.
Previous owners: 7
License number: YYH879
Manufacture month: listopad 2017
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2981, 6031, 8961, 11916 och 15490 mil. Senast utförd 2021-04-30
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 830 kg
CO2-emission (petrol): 97 g/km
Tax weight: 1 210 kg
Max trailer weight: 1 000 kg
1.0T EcoBoost 5dr
2018
Antispinn
Eluppvärmd vindruta
Kurvljus
Rattvärme
start/stop-function
PercentIconNO deductible VAT