Объявление Продам универсала BMW 5-serien с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/15
4.942 м × 1.868 м × 1.498 м
190 л.с. (140 кВт)
газ
Навигация:
2024-07-31
черный
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador. Stenskott vindruta
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 6
License number: YMY306
Manufacture month: czerwiec 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 3287, 6626, 11459, 12292, 12304 senast 2024-03-04
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 1781 SEK
Max pull weight: 1 110 kg
CO2-emission (diesel): 124 g/km
Tax weight: 1 810 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
520d Touring 190hk
2018
Assistanssystem
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Elstol passagerarplats
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
Rattvärme
start/stop-function
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified