Объявление Продам кроссовера Volvo XC60 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/10
Volvo
XC60
кроссовер
2013
2012-11-20
288390 км
585 кг
1920 кг
2505 кг
Швеция Gothenburg
12 июн. 2024 г.
7207100
2024-06-11 09:08
2024-06-16 21:18
4.727 м × 1.891 м × 1.713 м
Тип привода:
полный привод
Кузов
Фаркоп:
163 л.с. (120 кВт)
газ
Расход топлива:
6.8 л/100км
Полный привод:
2024-12-31
черный
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan
EXTERIOR:
Flertal stenskott, lackskador och repor, Flertal rostangrepp, Fåtal bucklor/dörruppslag. Förardörrens gångjärn ha skraprepor på sig och det låter som att det tar i någonstans när man öppnar dörren helt.
Innertak, smutsigt. Repiga inredningsdetaljer.Insynsskydd medföljer ej
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Assistanssystemlampan lyser, AC kyler dåligt, Strålkastarglasen slitna .Bilen drar något till höger.
Previous owners: 8
License number: NDE283
Manufacture month: październik 2012
Service history: Service utförd vid följande mil: 3164, 6172, 9173, 12311, 13516, 15019, 18062, 20091, 22567, 25569, 27780, senast 2023-12-05 Kamrem utförd vid (mil):18062, Datum Kamremsbyte: 2019-11-07
Service book: Yes
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 4648 SEK
Max pull weight: 995 kg
CO2-emission (diesel): 179 g/km
Tax weight: 1 920 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
XC60 D4 AWD
2013
Aktiv parkeringshjälp
Antispinn
Assistanssystem
AUX-ingång
Kurvljus
Lastbågar
LED-strålkastare
Volvo On Call
PercentIconNO deductible VAT