Объявление Продам кроссовера Tesla Model Y с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/17
Tesla
Model Y
кроссовер
2022
2022-03-25
41 020 км
565 кг
2 054 кг
2 619 кг
более 1 месяца
7213926
2024-08-05 12:36
2024-08-08 20:47
4,75 м × 1,921 м × 1,624 м
электро
Навигация:
Полный привод:
2025-03-31
белый
Några lackskador. Fåtal stenskott och repor.
Panel insida baklucka, repor. Dörrpanel vänster bak skada.
Previous owners: 1
License number: LPG827
Service history: Ej tillgängligt för denna bilmodell, kontakta märkesverkstad för info
Service book: Electronic
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 881 kg
Tax weight: 2 050 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
Model Y Long Range Dual Motor AWD
2022
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Elstol passagerarplats
LED-strålkastare
Panoramatak
Rattvärme
Sätesvärme bak
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car