Объявление Продам кроссовера Subaru Forester с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Subaru
Forester
кроссовер
2020
2020-10-20
48 580 км
454 кг
1 731 кг
2 185 кг
более 1 месяца
7213649
2024-08-01 11:24
2024-08-06 20:38
4,625 м × 1,815 м × 1,73 м
150 л.с. (110 кВт)
электро
Бортовой компьютер:
CD
PTO:
Полный привод:
2025-07-31
белый
Några stenskott, dörruppslag, lackskador och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
AC ur funktion.
Previous owners: 3
License number: GGL79L
Manufacture month: marzec 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 3111, 4824 senast 2024-07-19
Service book: Yes
Finish: Metallic
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 1988 SEK
Max pull weight: 1 315 kg
CO2-emission (petrol): 154 g/km
Tax weight: 1 730 kg
Max trailer weight: 1 870 kg
Deductible VAT: Yes
e-Boxer 2.0i AWD
2020
Assistanssystem
Auto hold
Dödavinkelvarnare
PercentIconDeductible VAT