Объявление Продам хэтчбек Tesla Model S с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/22
Tesla
Model S
хэтчбек
2014
2014-12-29
141 500 км
339 кг
2 251 кг
2 590 кг
более 1 месяца
7212501
2024-07-31 17:56
2024-08-05 20:56
4,97 м × 1,964 м × 1,445 м
94 л.с. (69.09 кВт)
бензин
Навигация:
2025-01-31
серый
Fåtal stenskott, repor och lackskador. Fåtal rostangrepp. Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Öppningsbart panoramatak, kärvar. Knarrande ljud från bilen när man kör.
Previous owners: 1
License number: ENM795
Manufacture month: listopad 2014
Service history: Ej tillgängligt för denna bilmodell, kontakta märkesverkstad för info
Service book: Electronic
Finish: Metallic
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 910 kg
Tax weight: 2 250 kg
Model S 85
2014
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Sätesvärme bak
Xenon-ljus
Öppningsbart panoramatak
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car