Объявление Продам хэтчбек Tesla Model 3 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/17
Tesla
Model 3
хэтчбек
2019
2019-03-13
126 800 км
378 кг
1 927 кг
2 305 кг
28 авг. 2024 г.
7216594
2024-09-05 14:26
2024-09-10 21:31
4,694 м × 1,85 м × 1,443 м
Тип привода:
полный привод
462 л.с. (340 кВт)
бензин
Навигация:
Полный привод:
2025-08-31
черный
Rost på bromsskivor fram och bak.
EXTERIOR:
Vindruta sliten och stenskott i synfält. Spricka i bakljus vänster sida. Missljud/kärvar vid öppning/stängning höger framdörr. Ytrost baklucka. Flertal stenskott och repor. Fåtal lackskador och bucklor/dörruppslag. Dubbarna på extradäck är bortplockade på alla 4 däck. Sprickor och stenskott i panoramataket. Dålig linje passform på bagageluckan och motorhuven. Bristfällig fastsättning innerskärm.
Flertal repor. Dörrpanel höger bak skada. Lösa och skadade inredningsdetaljer. Innertak, smutsigt.
Previous owners: 7
License number: ZNY41K
Manufacture month: jaanuar 2019
Service history: Ej tillgängligt för denna bilmodell, kontakta märkesverkstad för info
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 195 kg
Tax weight: 1 920 kg
Deductible VAT: Yes
Model 3 Long Range Dual Motor AWD
2019
Assistanssystem
Dödavinkelvarnare
Elstol förarplats
Elstol passagerarplats
LED-strålkastare
Panoramatak
Sätesvärme bak
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car