Объявление Продам хэтчбек ORA 300 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/16
хэтчбек
2022
2023-07-05
5 920 км
355 кг
1 615 кг
1 970 кг
более 1 месяца
7214157
2024-09-09 13:34
2024-09-12 20:59
4,235 м × 1,825 м × 1,603 м
электро
2026-07-31
зеленый, металлик
Fåtal bucklor. Flertal stenskott och lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken
Previous owners: 3
License number: DXE23Z
Service history: Första serviceintervall ej uppnått
Service book: Missing
Finish: Metallic
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 530 kg
Tax weight: 1 610 kg
Deductible VAT: Yes
tillverkare: ORA
48.7 kWh
2022
Assistanssystem
Auto hold
Dödavinkelvarnare
Elstol förarplats
Elstol passagerarplats
LED-strålkastare
360 kamera
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car