Объявление Продам хэтчбек Citroen C3 с аукциона продано и не участвует в поиске!
1/12
Citroen
C3
хэтчбек
2021
2021-06-22
38370 км
464 кг
1371 кг
1835 кг
Швеция Gothenburg
12 июл. 2024 г.
7211786
2024-07-16 17:34
2024-07-21 21:20
Количество дверей:
4
4.155 м × 1.765 м × 1.648 м
131 л.с. (96 кВт)
электро
Расход топлива:
5 л/100км
Подушка безопасности:
Навигация:
Подогрев зеркал:
PTO:
2026-07-31
белый
Autobroms varningslampa lyser
EXTERIOR:
Flertal lackskador. Fåtal repor och bucklor/dörruppslag.
Klädsel smutsig fram. Insynsskydd medföljer.
Previous owners: 2
License number: SAF55M
Service history: Service utförd vid följande mil: 1476, 2812, senast 2023-08-03
Service book: Electronic
Finish: Solid
Textile: Textile
Tax fee (yearly): 4274 SEK
Max pull weight: 1 665 kg
CO2-emission (petrol): 114 g/km
Tax weight: 1 370 kg
Deductible VAT: Yes
Aircross PureTech
2021
Antispinn
Eluppvärmd vindruta
Kurvljus
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Smartphone integration
start/stop-function
360 kamera
PercentIconDeductible VAT